Raiders of the Broken Planet pobeží v 2K 60fps

Raiders of the Broken Planet

Jednou z pripravovaných hier, ktorá sa dočká grafických vylepšení pre Xbox One X, je aj očakávaná sci-fi strieľačka Raiders of the Broken Planet.

Tvorcovia zo štúdia MercurySteam potvrdili hneď niekoľko noviniek. V prvom rade tú, že na Xbox One X hra pobeží v 1440p rozlíšení, teda v 2K. Dôvodom je, že tvorcovia chcú zachovať kvalitný vizuál pri čo najvyššom rozlíšení a zároveň pri vysokom framerate. Ten je nastavený na 60fps. Hráči na Xbox One X ale nemusia byť sklamaní z toho, že hra nepobeží v natívnom 4K. Kvôli slabšiemu výkonu totiž hra pobeží na PS4 Pro v nižšom 1260p rozlíšení. Samozrejmosťou je podpora HDR pre krajší obraz.

V neposlednom rade tiež MercurySteam potvrdili ďalšiu novinku a to podporu cross-platform multiplayeru. Samozrejme, len medzi Xbox One a Windows 10, keďže Sony… je skrátka Sony. Hra vychádza aj na Steame a tvorcovia očakávajú, že by aj hráči na tejto platforme mohli hrať proti xboxerom. Prológ novej 4-v-1 hry vychádza zadarmo už tento piatok, dodatočné kampane budú vydávané epizodicky.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *