Halo Wars 2 dostane kompletnú edíciu

Halo Wars 2 Awakening the Nightmare

To, že niektoré hry vyjdú v troch edíciách, sme si už zvykli, ale nečakali sme, že sa takýmto smerom bude uberať aj stratégia Halo Wars 2. Microsoft však predsa len potvrdil, že okrem dvoch edícií, ktoré vyšli ešte začiatkom roka (štandardná a ultimátna) vyjde tretia, ktorá nesie názov Complete Edition.

Kompletné vydanie Halo Wars 2 má podľa všetkého stáť 60 dolárov, čiže rovnakú cenu, za ktorú sa začala vo februári/únoru predávať základná hra. Kompletná edícia bude obsahovať všetky doposiaľ vydané DLC, presne tak ako ultimátna edícia.

Halo Wars 2: Awakening the Nightmare (4K)

Jej súčasťou je však aj pripravovaná megaexpanzia Awakening the Nightmare, ktorá sa bude predávať samostatne za 20 dolárov a nie je súčasťou Season Passu, čím 343 Industries svojich fanúšikov poriadne nas…hnevali. Expanzia prináša do hry úplne nový príbeh, ktorý sa odohráva pár mesiacov po udalostiach základnej hry. Banished v tomto príbehu omylom prebudia Flood, čím skomplikujú boje na inštalácii nielen ľuďom, ale aj sebe.

Halo Wars 2: Complete Edition má vyjsť 26. septembra/září s podporou Xbox Play Anywhere.

Halo Wars 2 Complete Edition

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár