Forza Motorsport 7 taktiež ponúkne české a slovenské titulky

Forza Motorsport 7

Ukazuje sa, že Super Lucky’s Tale nie je jediná exkluzivita od Microsoftu, ktorá poteší stredoeurópskych hráčov podporou češtiny a slovenčiny. Podporu miestnych jazykov totiž potvrdilo aj Turn10 pre Forzu Motorsport 7.

Štúdio potvrdilo informáciu cez oficiálne fóra hry, kde uviedlo, že jazyk hry sa prispôsobí v závislosti od toho, akú krajinu má užívateľ nastavenú ako svoj „Locale“. Čiže ak máte nastavené Slovensko alebo Českú republiku, Forza Motorsport 7 pobeží v danom jazyku. Samozrejme, toto platí len na konzolách Xbox. V prípade, že hru plánujete hrať na počítači, sa hra prispôsobí regiónu, ktorý si užívateľ nastavil vo Windowse 10.

Keby ste si náhodou neboli istí, kde nájsť nastavenia regiónu vo Windows 10, tak je to:

  • Štart – Nastavenia – Čas a jazyk – Región a jazyk

Okrem toho má Forza Motorsport 7 potvrdené štandardné jazyky a dokonca aj poľštinu a maďarčinu. V Xbox Store sa tiež dá stiahnuť demo hry s podporou Play Anywhere, zaberá však až enormných 22,8GB.

Forza Motorsport 7 Demo
Forza Motorsport 7 Demo

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Poslední hru s auty jsem hrál NFS Most Wanted.
    Demo určitě vyzkouším, a pak…. abych odstěhoval rodinu na měsíc na opuštěný ostrov a vzal si zaslouženo dovolenou

  2. Pavel píše:

    Je si pisatel skutečně jist podporou CZ a SK u této hry? Mám ji , mám nastavení v XBOX CZ prostředí, ale CZ titulky hra opravdu nemá…..Děkuji za reakci

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *