Assassin’s Creed Rogue sa dočká remastru pre Xbox One

Assassin's Creed Rogue
Poznáte ten pocit, keď na niečo myslíte a zrazu sa objaví únik odpovedajúci vašim predstavám? No, tak presne o niečom takom teraz čítate článok.

Assassin’s Creed Origins vo mne zanechal veľmi pozitívny dojem. Dokonca taký, že som sa zamyslel nad tým, že by som si na svojom Xboxe dal maratón predošlých častí. Napadlo mi ale, že okrem Unity vyšla pred pár rokmi ešte jedna hra, ktorá bola takpovediac rozlúčková pre Xbox 360. Assassin’s Creed Rogue.

Ubisoft s týmto dielom uzavrel americkú ságu a s ňou aj sériu pre Xbox 360. Vydať hru exkluzívne na starý hardvér však nebol najlepší krok. V čase, kedy už svet prechádzal na nové konzoly, sa hra, hoci nazbierala podstatne lepšie hodnotenia než Unity, dostala do zabudnutia a mala slabé predaje. Možno práve to bolo hnacím motorom, prečo sa teraz chystá remaster pre Xbox One a PS4. Jeho existenciu naznačili viaceré talianske e-shopy, ktoré zároveň uvádzajú dátum vydania 18. marca/března 2018.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár