Samsung potvrdil: Žiaden Galaxy S8 v Microsoft edícii neexistoval

Galaxy S8 Microsoft Edition
Pokiaľ nás sledujete už dlhodobo, potom ste možno zastihli správu o špeciálnom vydaní Samsung Galaxy S8 (Microsoft Edition). Správy o tomto telefóne sa objavili ešte začiatkom apríla/dubna (a nie, nebolo to 1.4.), odvtedy sa ale neobjavili žiadne ďalšie informácie a dokonca ani Samsung nereagoval na otázky médií. Až doteraz.

Samsung totiž najnovšie potvrdil, že Samsung Galaxy S8 (Microsoft Edition) v skutočnosti neexistoval. Jednalo sa skôr o akýsi marketingový krok zo strany Microsoftu, čo by aj dávalo zmysel, keďže partnerstvo medzi Microsoftom a Samsungom funguje už pár rokov a „špeciálna“ edícia telefónu neponúkala žiadne softvérové vychytávky – ani Cortanu miesto Bixby. No zákazníci, ktorí si telefón kúpili v Microsoft Store, predsa len získali niečo naviac.

Microsoft zaučil svojich zamestnancov, aby zákazníkom poskytli plný servis a zaučenie do používania telefónu. To tiež zahŕňalo pomoc s konfiguráciou aplikácií od Microsoftu. Tie sú v Galaxy S8 dostupné rovnako ako v každom inom telefóne od Samsungu, ktorý vyšiel v uplynulých rokoch. Užívatelia si tak nájdu predinštalovanú sadu Office, OneDrive, Skype a v rámci tohto kroku zo strany Microsoftu mohli získať aj aplikácie ako je Cortana, Outlook a ďalšie.

Samsung Galaxy S8 64GB

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *