Nine Parchments pobeží v 4K 60fps na Xbox One X

Nine Parchments
Máte Nintendo Switch? Tak potom si už dnes môžete stiahnuť novú magickú top-down kooperačku Nine Parchments. Titul od štúdia Frozenbyte dnes vychádza na PC a Nintendo Switch, časom vyjde aj na PS4 a Xbox One.

Magická strieľačka so zameraním na co-op ponúkne hneď niekoľko vylepšení, ktoré hráčov zaisto potešia. Tvorcovia potvrdili podporu pre powerhouse konzoly a rovnako tak odhalili aj rozlíšenia, v akých hra pobeží na jednotlivých konzolách. Potvrdili, že hra beží v dynamickom 1080p 60fps na Xbox One a natívnom 1080p 60fps na PS4 a PS4 Pro. Na Xbox One X nová hra od tvorcov Trine, Shadwen a ďalších vcelku populárnych titulov pobeží v 4K 60fps. Rovnako tak bude možné hrať v 4K rozlíšení na PC, kde to samozrejme záleží aj od hardvéru.

Ako hra vyzerá v 4K, môžete vidieť na fotkách nižšie, no varujem – screenshoty majú zhruba 25MB.

Tvorcovia tiež potvrdili, že hra nebude podporovať HDR na žiadnej platforme, rovnako tak nie je zatiaľ podporovaný Mac ani Linux. Vydanie na tieto dve platformy je ale v pláne. Čo sa Nintendo Switch týka, tam hra vychádza už dnes (k dispozícii je aj hrateľné demo) a pobeží v dvoch rozlíšeniach. V docku hra pobeží v 1080p rozlíšení, zatiaľ čo mimo neho je hra obmedzená na 720p displej. Framerate ostane naprieč dvomi režimami zachovaný – 30fps.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *