Bohatí hráči rujnujú GTA Online orbitálnym delom

GTA Online Doomsday Heist
Už v čase, kedy sa dostali na predošlých konzolách prví hráči k tankom a stíhačkám, bolo zle. Títo hráči zruinovali zážitok z GTA Online všetkým ostatným, a záchranou sa zdal byť prechod na Xbox One a zásah Rockstaru, vďaka čomu sa Los Santos stalo relatívne bezpečným mestom.

Najnovšie sa to ale všetko pokazilo vďaka expanzii Doomsday Heist. Tá so sebou priniesla do hry úplne novú zbraň, orbitálny kanón, ktorý zničí všetko, čo sa pohybuje v meste, pod mostami alebo aj v obchodoch. Vlastne jediné bezpečné miesta sú už len tie, ktoré si hráč zakúpi a v ktorých sa nedajú používať zbrane – ako napríklad safehouse. Rockstar aspoň čiastočne ochránil hráčov pred úplnou apokalypsou tak, že orbitálne delo obmedzil tak, aby sa dalo aktivovať len každých 48 minút a stojí 500 000 dolárov.

Čo samozrejme ukazuje, že v obrovskej výhode sú hráči, ktorí sa nechali zlákať Shark kartami, kde tá najdrahšia presahuje cenu samotnej hry – 65 dolárov. A odse*ú si to hráči, ktorí ża multiplayer buď neplatia alebo ho ešte len začínajú hrať, takže majú nízky level. Vo výhode sú tiež hackeri, ktorí si hacknú miliardy na účet a tie následne používajú, aby z GTA Online spravili hotovú bojovú zónu. Je teda pochopiteľné, že mnohých hráčov prítomnosť supersilného dela, ktoré je schopné zničiť celý tuningový zraz, hnevá a frustruje. Hráči totiž ani nemajú možnosť vedieť, či sa na nich niečo chystá alebo nie, vďaka čomu v GTA Online vymierajú iné aktivity, ako napríklad predaj drog a zbraní v hodnote miliónov dolárov.

via Kotaku

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *