Halloween v GTA Online aj tento rok

gta-online-halloween-sanctus

Rockstar už síce oznámil Red Dead Redemption 2, ale to vyjde až za rok (ak ho opäť neodložia) a tak je jeho prioritou naďalej GTA. Alebo aspoň jeho onlinová časť, keďže to po oznámení RDR2 vyzerá, že singleplayerový datadisk bol nadobro zrušený.

Rockstar tak pripravuje nový Halloween Update pre GTA Online, ktorý prinesie zopár noviniek a zároveň vráti niekoľko klasických vecí. Už tento piatok do GTA Online pribudne motorka Sanctus s lebkou na prednej maske, ako aj nový herný režim Lost vs. Damned. Vy viete, na čo to je narážka. Režim vám umožní hrať buď za Anjelov alebo Démoni a bude sa tu každých 60 sekúnd meniť deň a noc. Teda zhruba tak rýchlo ako v Mafii 3. Počas dňa budú mať Anjeli bonusy v podobe lepších zbraní, výbavy a zvýšeného zdravia, zatiaľ čo Démoni dostanú takéto vychytávky v noci.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *