Halloween v GTA Online aj tento rok

gta-online-halloween-sanctus

Rockstar už síce oznámil Red Dead Redemption 2, ale to vyjde až za rok (ak ho opäť neodložia) a tak je jeho prioritou naďalej GTA. Alebo aspoň jeho onlinová časť, keďže to po oznámení RDR2 vyzerá, že singleplayerový datadisk bol nadobro zrušený.

Rockstar tak pripravuje nový Halloween Update pre GTA Online, ktorý prinesie zopár noviniek a zároveň vráti niekoľko klasických vecí. Už tento piatok do GTA Online pribudne motorka Sanctus s lebkou na prednej maske, ako aj nový herný režim Lost vs. Damned. Vy viete, na čo to je narážka. Režim vám umožní hrať buď za Anjelov alebo Démoni a bude sa tu každých 60 sekúnd meniť deň a noc. Teda zhruba tak rýchlo ako v Mafii 3. Počas dňa budú mať Anjeli bonusy v podobe lepších zbraní, výbavy a zvýšeného zdravia, zatiaľ čo Démoni dostanú takéto vychytávky v noci.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *