Nové Deals with Gold sú pripravené vás uraziť zľavou na Oh… Sir!

Oh Sir The Insult Simulator
Po minulotýždňovom indie výpredaji sa stretávame s novou ponukou Deals with Gold, ktorá porináša síce menšiu ponuku, ale vidíme tu niekoľko pozoruhodných zliav. Medzi nimi aj simulátor nadávania Oh…Sir! The Insult Simulator.

Hovorí sa, že verbálne útoky vedia byť silnejšie než tie fyzické a či vám idú lepšie jedny alebo druhé, sa dozviete práve v tejto pozoruhodnej bojovke, ktorá je teraz v 25% zľave. Bojovanie tu funguje tak, že z výberu slov na obrazovke sa snažíte vyskladať čo najväčšiu urážku pre svojho súpera. Teraz iba za 2,24€ a sadou 17 achievementov. Zaujímavé tiež je, že NBA Live 18: The One Edition od EA sa dočkala 75% zľavy iba pár mesiacov po vydaní. Až by sa dalo povedať, že 2K dominuje žánru tak, ako EA dominuje hokeju.

Medzi ďalšími zľavami nájdeme niekoľko indie titulov vrátane Assault Android Cactus s podporou Xbox One X, Seasons After Fall alebo Shiness: The Lightning Kingdom. A ďalej tu máme niekoľko hier od DICE a Respawnu, čo zahŕňa Battlefieldy, nový Battlefront a Titanfall 2.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár