Deals with Gold prinášajú zľavy na A Way Out a hry od Curve Digital

A Way Out
Posledné aprílové Deals with Gold práve odštartovali a teraz na nás čaká trochu obmenená ponuka. Asi preto, že značnú časť obsahu tvoria mikrotransakcie.

Hneď na samotný úvod nás totiž Microsoft prekvapil výpredajom pomerne obsiahlej ponuky zlacnenej prémiovej meny do hier Paladins a Assassin’s Creed: Syndicate. Preň tiež boli zlacnené DLC rozšírenia vrátane Jack The Ripper a sady misií The Last Maharaja. Zľavy sa v tomto prípade pohybujú v rozmedzí 40 až 67%. Nutno tiež dodať, že samotná hra je teraz dostupná pre zlatých členov úplne zadarmo, takže to, že nie je v zľave, nevadí.

Okrem toho nájdeme v ponuke nejaké tie prekvapenia, ako napríklad 25% zľavu na kooperatívnu akciu A Way Out, prípadne doplnky do Madden NFL 18. Vracia sa aj stará známa tvár v podobe zliav do Forzy, hoci pri pohľade na zlacnené portfólio si myslíme, že tento obsah už má každý.

Začal však aj výpredaj hier od menej známeho vydavateľa Curve Digital, ktorý má na Xbox Store dostupných niekoľko hier. Medzi nimi 10 Second Ninja X, Action Henk alebo Human Fall Flat. Jedná sa teda o indie hry, z ktorých niektoré sú zábavné, iné menej zábavné, ale všetky teraz za celkom nízku cenu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Koupil jsem si Yooka-Laylee. Mám rád plošinovky, a i když na Xboxu není Ratchet and Clanc, tak tohle by mohla být adekvátní náhrada.
    recenze rozporuplné, ale to nevadí…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *