Aktuálne zľavy zahŕňajú Deals with Gold, Anime Month aj výpredaj Ubisoftu

Ubisoft Revolta
Tohtotýždňová ponuka zliav stojí za to! Okrem štandardnej ponuky zliav totiž prebiehajú ešte dva výpredaje hier, a to Anime Month, ktorý potrvá celý február s novými ponukami každý týždeň, ako aj špeciálny výpredaj hier od Ubisoftu.

Ubisoft v rámci svojho výpredaja dáva hráčom možnosť vychutnať si rôzne hry vrátane nového Assassin’s Creed Origins, za zvýhodnenú cenu. Tiež v rámci výpredaja ponúka tituly ako Far Cry, South Park: The Fractured But Whole alebo Rainbow Six Siege, ktorý sa má zároveň v dohľadnej dobe dočkať mierneho zvýšenia cien pri svojich nových edíciách – tie budú dostupné s novými doplnkami a postavami do multiplayeru, pričom tie budú odomknuté okamžite po ich vydaní v rámci niektorej zo štyroch sezón, ktoré budú trvať do marca/března 2019.

Medzi ostatnými zľavami potom nájdeme hry ako Dragon Ball Xenoverse, opäť pokračuje zľava na Forzy a v zľave je aj, z nejakého dôvodu, The Sims 4. A tiež pomerne nedávno vydaný remaster Okami HD, ktorý vyšiel na Xbox len minulý rok.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *