Assassin’s Creed Origins dostane náročnejšie výzvy bohov a nový quest

AC Origins The Curse of the Pharaohs
Podobne ako Ubisoft pridal do Assassin’s Creed Origins novú obtiažnosť, tak spraví to isté aj s jeho výzvami Trials of the Gods. Tie sa, ako sa zdá, budú vracať aj naďalej, i keď sa spočiatku zdalo, že budú dostupné iba po obmedzenú dobu. Hm, možno to platí len o tých odmenách, ktoré môžu hráči dostať.

Ubisoft však teraz oznámil, že výzvy Trials of the Gods budú k dispozícii aj s vyššou obtiažnosťou, čo určite poteší ľudí, ktorí majú radi výzvu. A majú pevné nervy. Každopádne, tieto Hard výzvy budú dostupné po boku klasických behom každého marcového/březnového týždňa, pričom upgrade sa dotkne všetkých troch bohov – Sobeka, Anubisa aj Sekhmet. Odmenou za dokončenie náročných verzií bude unikátna výzbroj a ďalšie bonusy. Do hry pribudnú už zajtra.

Súčasne je k dispozícii v Assassin’s Creed Origins nový quest s názvom Light Among the Dunes, ktoré má hráčov pripraviť na záhady spojené s chystaným DLC Curse of the Pharaohs. Toto DLC malo vyjsť pôvodne dnes, no Ubisoft sa ho rozhodol odložiť na budúci týždeň. Po novom teda vychádza 13. marca/března.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *