Teasuje Microsoft nový Ninja Gaiden?

ninja gaiden black
Už minulý rok sa objavili možné špekulácie o tom, že Microsoft predstaví v spolupráci s Team NINJA nové pokračovanie série Ninja Gaiden. To sa nevyplnilo, avšak nový obrázok na facebookovej stránke Xboxu naznačuje, že by sa to mohlo stať tento rok.

Príspevok teasuje viacero ninja hier dostupných v službe Xbox Game Pass, medzi ktorými nájdeme napríklad Strider, 10 Second Ninja X alebo klasiku Ninja Gaiden Black. Súčasne však spoločnosť zaujme popisom, ktorým hráčov láka na zhodnotenie svojich skillov s mečom, od 1 do Ninja Gaiden Black. Môže to značiť, že sa Microsoft tento rok vráti s novým pokračovaním série?

Nemožno to vylúčiť. Predsa len sa hovorí, že Xbox nemá dostatok exkluzivít a že by sa mohol preto vrátiť k iným titulom. Samozrejme však môže ísť len o obyčajnú reklamu na Ninja Gaiden Black, ktorý je teraz dostupný aj cez Xbox Game Pass, ale ako sa hovorí – nikdy nehovor nikdy.

Xbox Game Pass Ninja Skill Set

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *