Games with Gold: Tieto štyri hry si môžeme stiahnuť v októbri/říjnu

Friday the 13th: The Game

Október/říjen je tu a s ním sa mení aj ponuka hier, ktoré si môžu predplatitelia Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate stiahnuť a privlastniť počas najbližších 31, respektíve až 46 dní v prípade Xbox One.

Ako tomu už býva, čakajú nás celkom dve hry z Xbox One a dve hry zo spätnej kompatibility, ktoré sú hrateľné aj na Xboxe 360.

Na samom začiatku mesiaca môžeme očakávať Tembo the Badass Elephant, ktorého meno neviem dostať preč z hlavy aj vďaka Fatboy Slim, ktorého skladba Push the Tempo mi pred chvíľou hrala. Každopádne, Shell City je v ohrození a zachrániť ho vie netradičný hrdina, drsný slon. Akčná adventúra sľubuje 7,5 tony zábavy a od dnes až do 31. októbra/října máme možnosť sa presvedčiť, či to je pravda.

TEMBO THE BADASS ELEPHANT
TEMBO THE BADASS ELEPHANT
Developer: SEGA Europe Ltd
Price: 12,99 €

Od 16. októbra do 15. novembra/listopadu môžeme pre zmenu očakávať asimetrickú multiplayerovú hru Friday the 13th: The Game. Aj by som sa k tomu nejako pozitívne vyjadril, no veci sa majú tak, že vývoj hry je dnes pozastavený kvôli problémom s autorskými právami a prebiehajúcim súdom. Čiže mám pocit, že tu ide o akési zľutovanie zo strany tvorcov. Ak mám byť teda úprimný, predplatiteľom Game Passu by som radšej odporučil stiahnuť si Dead by Daylight, ktoré ponúka oveľa viac postáv, teda aj väčšiu variabilitu gameplayu, pričom ide tiež o asymetrický co-op.

Friday the 13th: The Game
Friday the 13th: The Game
Developer: Gun Media
Price: SG$7.20

Priznám sa, že atraktívnejšia mi príde ponuka spätnej kompatibility. Tam máme možnosť si od 1. do 15. októbra stiahnuť Disney Bolt, teda hru podľa animáku o superpsovi, ktorý spolu s Penny zachraňuje jej otca od diabolského doktora Calica. Staršie publikum pre zmenu zaujme Ninja Gaiden 3: Razor’s Edge, ktoré bude dostupné na stiahnutie od 16. do 31. októbra. Čo tak nejak decentne zamrzí, je, že hra na rozdiel od Ninja Gaiden II a Ninja Gaiden Black nebola vylepšená pre Xbox One X a na rozdiel od predošlých častí tak beží naďalej v pôvodnom 720p rozlíšení. V treťom pokračovaní sa legendárny ninja Ryu Hayabusa vracia, ale je prekliaty kliatbou, ktorá má silu zničiť ho. A nielen to, ale hra sa vyznačuje oproti predošlým častiam vyššou obtiažnosťou.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *