Games with Gold: December prináša jedinečné dobrodružstvá

Games with Gold December 2020 Prosinec

Koniec roka klope na dvere a s ním aj posledné tohtoročné hry zadarmo s Games with Gold. Opäť sa bude jednať o štyri hry, ktoré si užijete na Xbox 360 a Xbox One, najlepšie však na Xbox Series X|S.

Všetky tieto hry budú dostupné len pre predplatiteľov služieb Xbox Live Gold alebo Xbox Game Pass Ultimate.

The Raven Remastered Games with Gold 2020

Hneď na samotnom začiatku mesiaca môžeme očakávať príbehovú adventúru The Raven Remastered pre Xbox One. Ako už tušíte, jedná sa o remaster, ktorý prináša vylepšené animácie, osvetlenie, a z nejakého dôvodu aj vlasy v HD rozlíšení.

Príbeh však ostáva rovnaký. V Britskom múzeu v roku 1964 došlo ku krádeži starobylého drahokamu, a na mieste činu ostalo havranie pierko. Snaží sa niekto ísť po stopách slávneho zlodeja Ravena, po ktorom sa pred rokmi zľahla zem? Ako konstábel Anton Jakob Zellner sa ocitnete uprostred záhadného prípadu, ktorý doteraz poznal len zo svojich obľúbených románov. V Londýne nie je nič také, ako sa zdá. Každý má svoje tajomstvá, a Raven je vždy o krok vpred.

Hra od tvorcov série The Book of Unwritten Tales vydaná v roku 2014 na Xbox 360, a remastrovaná v roku 2018, bude dostupná po celý december/prosinec zadarmo pre predplatiteľov Xbox Live Gold alebo Xbox Game Pass Ultimate.

Bleed 2 GWG 2020

Druhou oznámenou GWG hrou pre Xbox One je Bleed 2. Ide o rýchlu pixel-artovú akčnú hru s možnosťou hrania vo dvojici. V hlavnej roli stretávame Wryn, poslednú a zároveň najväčšiu hrdink sveta, ktorá bráni svet zubami-nechtami pred nepriateľmi z ďaleka. Hra má pohľad z boku, vďaka čomu je absolútne stavaná na uhýbanie sa nábojom vo vzduchu alebo ich efektné odrážanie naspäť tam, odkiaľ prišli.

Bleed 2 ponúka 7 intenzívnych levelov s viac ako 25 bossmi, štyri úrovne obtiažnosti, kde sa nemení len náročnosť nepriateľov, ale aj rozloženie levelov a bossov. Tiež ponúka režim Arcade s jediným životom, Challenge Mode s tromi boss fightami naraz, a Endless Mode v náhodne generovaných leveloch. Titul bude dostupný v rámci Games with Gold od 16. decembra/prosince 2020 do 15. januára/ledna 2021.

Saints Row: Gat Out of Hell Games with Gold 2020

Ponuku hier pre Xbox 360, hrateľnú aj na Xbox One a Xbox Series X|S, odštartuje Saints Row: Gat Out of Hell. Sériu nateraz zavŕšil titul odohrávajúci sa v pekle, jedinom mieste na svete, kam sa po smrti mohol vydať legendárny Johnny Gat. A ani peklo nie je len obyčajná lávová jaskyňa, ale je tam hotové mesto New Hades, obývané padlými dušami a démonmi. V snahe zachrániť ho z tohto podsvetia mu prichádza na pomoc Kinzie, a spoločne spravia čokoľvek, len aby dali čo-preto samotnému Diablovi. Pretože kráľ môže byť len jeden.

Saints Row: Gat out of Hell vyšlo aj na Xbox One v samostatnej remastrovanej verzii. Verzia z Games with Gold bude dostupná od 1. do 15. decembra/prosince.

Stacking GWG 2020

Napokon poslednou oznámenou hrou pre Xbox 360, Xbox One a Xbox Series X|S bude titul Stacking od štúdia Double Fine. V tom čase ešte pod taktovkou THQ Nordic vydali ďalšiu originálnu hru, v ktorej budete pomáhať najmenšej matrioške na svete, Charliemu Blackmoreovi, zachrániť rodinu pred zlovoľným Baronom. Objavíte starodávny svet obývaný živými matrioškami, ktoré môžete používať vo svoj prospech. Každá má totiž jedinečné schopnosti, ktoré vám pomôžu vyriešiť hádanky a úlohy.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *