Games with Gold v apríli prinesú závody a RPG

Project CARS 2

Krátko po dnešnom úniku informácií o chystaných Games with Gold na apríl/duben Microsoft zverejnil oficiálnu ponuku hier pre predplatiteľov Xbox Live Gold a Xbox Game Pass Ultimate.

Presne ako to vyplývalo zo špekulácií, už od samého začiatku mesiaca môžu hráči na Xbox One očakávať Project CARS 2 a Fable Anniversary. Prvá hra je pokračovaním závodnej simulácie od štúdia Slightly Mad Studios, dnes už súčasti Codemasters. Závodná hra je celkom náročná a z vlastnej skúsenosti môžem odporučiť, aby ste ju hrali s volantom a nie s ovládačom. Hra bude dostupná zadarmo na stiahnutie po celý mesiac.

Fable Anniversary je remastrom Xbox fenoménu od štúdia Lionhead a herného dizajnéra Petra Molyneuxa. Táto RPG bola vnímaná v mnohých ohľadoch ako revolučná, pretože na vývoj vašej postavy má vplyv takmer všetko, čo v hre robíte. Okrem plnenia questov alebo bojovania si môžete v hre založiť napríklad vlastnú rodinu alebo plniť obrovské množstvo aktivít, ktoré hra ponúka po boku hlavného príbehu. Remaster vydaný pri 10. výročí ponúka nové textúry, modely aj nasvietenie. Dostupný bude v prvej polovici mesiaca.

V druhej polovici mesiaca sa do ponuky hier pre Xbox One pridá kolekcia dvoch hier Knights of Pen and Paper Bundle. Reč je aj v tomto prípade o RPG hre, tentoraz o pixel-artovej, ktorá získala mnoho pozitívnych ohlasov. Vlastne o dvoch hrách, keďže plánovaný bundle zahŕňa obe časti. Hráči sa môžu tešiť celkom na asi 30 hodín gameplayu.

Poslednou oznámenou na tento mesiac bude závodná hra Toybox Turbos, pôvodne vydaná pre Xbox 360 a spätne kompatibilná s Xbox One. Titul, tak nejak inšpirovaný angličákmi ponúka 35 vozidiel, 18 tratí, šesť režimov, úžasné power-upy a veľkú chytľavosť.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *