Microsoft údajne odkúpil sériu Ninja Gaiden

Ninja Gaiden III: RE

Od dnešnej Xbox Games Showcase sa očakáva veľa. Sony totiž so svojou konferenciou, na ktorej predstavilo chystané exkluzivity pre PlayStation 5, nastavilo latku vysoko a Microsoft, naopak, pred časom priznal, že jeho pôvodná herná prezentácia Xbox 20/20 nenaplnila očakávania.

Od dnešnej, približne hodinovej konferencie, očakávame gameplay Halo Infinite alebo ohlásenie novej Forzy Motorsport. Okrem toho by sme mohli vidieť zopár iných exkluzivít, medzi ktorými však určite neuvidíme Everwild od Rare, keďže štúdio samotné priznalo, že ešte len pracujú na herných konceptoch pre túto hru.

Iným zaujímavým ohlásením môže byť vyjadrenie leakera The Drunk Cat, ktorý ako prvý zverejnil fotografie devkitu PlayStation 5. Na internete zverejnil GIF-ko Ninja Gaiden, ale bez bližších informácií. Tie napísal až leaker Logan Meyer. Na Twitteri povedal, že podľa špekulácií má Ninja Gaiden séria vstúpiť do portfólia Xbox Game Studios.

Inak povedané, malo by to znamenať, že Microsoft kúpil jednu z obľúbených sérií z čias pôvodného Xboxu a Xboxu 360 a pracuje na exkluzívnom pokračovaní. Tituly Ninja Gaiden Black, Ninja Gaiden II a Ninja Gaiden 3: RE sú dostupné na Xbox One vďaka spätnej kompatibilite, a sú v službe Xbox Game Pass. Prvé dve menované sú vylepšené pre Xbox One X a bežia v 4K rozlíšení.

via The Game Post

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *