Druhá expanzia Destiny 2 ponesie iný názov

Destiny 2 Gods of Mars
Ako to už býva, marketingové plány sa zvyknú meniť a dotýka sa to aj názvov produktov, ktoré spoločnosti pripravujú. Patrí k nim aj pripravovaná druhá expanzia Destiny 2, ktorá sa už pred pár mesiacmi dostala do ponuky PlayStation Store s názvom Gods of Mars.

Tento názov však Activision nakoniec nepoužije. Naznačuje to čerstvý listing Amazonu, ktorý, okrem toho, že už stihol za posledné týždne leaknúť nový Splinter Cell a GTA V: Premium Edition, odhalil aj názov druhej veľkej expanzie Destiny 2. Nakoniec by sa mala volať The Fallen Warmind a mala by ponúknuť úplne nový príbeh a dobrodružstvá odohrávajúce sa na Marse.

„Po záhadnom zmiznutí Rasputina a návrate Any Bray do Posledného mesta, prichádza varovanie o temnom sprisahaní na Marse. Objavte konšpiráciu za jeho zmiznutím, zabráňte vzostupu vadného Warmindu a odhaľte pravdu za kolapsom,“ píše Amazon v popise expanzie. Popis sa odlišuje od toho, ktorý sa objavil na PSN pred pár mesiacmi – spomínajú sa síce postavy a Warmind Charlemagne, ale niektoré detaily sú zakryté, kdežto PSN ich vyspoilovalo.

Zaujímavosťou je, že sa v popise Amazonu spomína aj Deep Stone Crypt lokalita pod povrchom Marsu, ale nikde sa nespomína región Frigid Vale, o ktorom hovoril predošlý uniknutý popis. Cenovka sa zachovala, predstavuje 20 dolárov, ale dátum je iný – miesto marca/března 2018 má expanzia vyjsť až 8. mája/května.

Destiny 2 Fallen Warmind

Destiny 2 Fallen Warmind

via XboxAchievements

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *