Free-2-play verzia Destiny 2 má väčšinu doposiaľ vydaného obsahu

Destiny 2 New Light

Bungie sa už budúci týždeň definitívne rozlúči s Battle.net a vydá free-2-play verziu Destiny 2: New Light. Táto verzia bola spočiatku teasovaná ako bezplatná verzia základnej hry, no ukazuje sa, že obsahuje drvivú väčšinu doposiaľ vydaného obsahu.

Bungie totiž oznámilo, že hra bude obsahovať takmer všetok vydaný obsah za posledné dva roky. Zahŕňať to bude samozrejme základnú kampaň, ale aj DLC kampane Curse of Osiris a Warmind, ako aj obsah Forsaken Annual Passu. Hráči sa tak môžu tešiť na prístup k Black Armory a The Menagerie. Ďalej sa môžu hráčiť tešiť na prístup ku kompletnému obsahu PvP režimu Crucible, pričom sú sľubované bezplatné sezónne updaty a prístup k zbraniam a vybaveniu.

Doplnia to PvE Strike mapy s obsahom prvého roka a Nightfall verzii. Samozrejmosťou je aj prístup k trojici Raidov z prvého roka, teda Leviathan, The Eater of Worlds a Spire of Stars. Nechýba samozrejme ani prístup k zbraniam a výbave. Doplní to režim Gambit vrátane Gambit Prime, a možnosť vychutnať si privátne matche v Gambit aj Crucible režimoch. Čerešničkou na torte je prítomnosť in-game eventov Iron Banner, Festival of the Lost, The Dawning, Crimson Days, The Revelry a Solstice of Heroes.

V hre tiež automaticky začínate na Power leveli 750, môžete sa vylevelovať na najvyššiu úroveň (čo sa spočiatku dalo len so zakúpenými DLC/Passmi) a môžete sa tešiť na bezplatné sezónne odmeny a tabuľky súvisiace s tým. Rovnako je zaručený prístup ku všetkým exotickým zbraniam prvého roka a voľný prístup do celej Slnečnej sústavy. Teda nie celej, ale na všetky planéty a mesiace, ktoré sú dostupné v hre, jej DLC a veľkých datadiskoch Forsaken a Shadowkeep. Znamená to, že hra ponúkne prístup na Merkur, Zem, Mesiac, Mars, Io, Titan a Nessus, ako aj do Tangled Shore a Dreaming City.

Všetok obsah, ktorý súvisí priamo s kampaňami Forsaken a Shadowkeep, už vyžaduje nákup spomínaných datadiskov.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. Dudu14 píše:

    Už sa neviem dočkať 🙂

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *