Microsoft teasuje najväčšiu Xbox E3 konferenciu, koná sa v nových priestoroch

xbox e3
Už minuloročná E3 bola mimoriadne veľká: 42 oznámení, z čoho až 22 patrilo exkluzivitám. A tento rok má byť ešte väčší!

Microsoft oficiálne potvrdil, že jeho E3 2018 konferencia sa bude konať 10. júna/června o 21:00 miestneho času. Po novom tak bude konferencia vysielaná o hodinu skôr, než minulý rok. Dôvodom je možno práve fakt, že má ísť o najväčšiu konferenicu v histórii Microsoftu. Kvôli tomu sa bude dokonca konať na novom mieste – v Microsoft Teather, ktoré sa nachádza hneď oproti výstavisku LACC, kde sa E3 koná vždy.

Nové priestory súvisia jednak s veľkou konferenciou a jednak s ďalšími eventami. Tie zahŕňajú napríklad hands-on gameplaye, Xbox FanFest, hrateľné demá pre všetkých účastníkov E3 a tak podobne. „Nielen, že nám Microsoft Teather umožňuje sústrediť našu prítomnosť na E3, ale zároveň nám jeho veľkosť umožňuje privítať na Xbox E3 2018 Briefing konferencii viac partnerov a fanúšikov, než kedy predtým,“ píše Microsoft v správe.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Na letošní E3 se moc těším… Ta loňská valnou měrou přispěla k tomu, že jsem se rozhodl pro XBox…

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *