Hellblade: Senua’s Sacrifice sa ukazuje v 4K traileri pre Xbox

Hellblade Senua's Sacrifice
Bývalá PS4 exkluzivita Hellblade: Senua’s Sacrifice vychádza začiatkom budúceho mesiaca na Xbox One a dočká sa vylepšení pre X. Tie teraz štúdio Ninja Theory priblížilo v špeciálnom 4K traileri natočenom na One X.

Súdiac podľa faktu, že trailer je natočený v 4K rozlíšení, dá sa usúdiť, že v tomto prípade autori použili High Resolution mód, v ktorom hra beží v natívnom 4K rozlíšení. Je tu však vidno menšie grafické vylepšenia spojené s osvetlením. Inak je to jeden z troch grafických režimov, ktoré hra ponúkne na One X. Okrem natívneho 4K rozlíšenia budú mať hráči k dispozícii aj režimy High FramerateEnhanced Visuals. V prvom menovanom hra uprednostní stabilných 60fps pred rozlíšením, no nie je jasné, či hra pobeží v dynamickom alebo jednoducho nižšom rozlíšení. Podobne je to aj v prípade režimu Enhanced Visuals, ktorý sa sústredí na vysoké grafické detaily.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Jeden komentár

  1. StriderCZ píše:

    Koupím si Oblivion a více méně budu mít STOP stav v nakupování. Herní knohovnička praská ve švech, jsem spokojený. Bohatě mi stačí hry z Goldu, občas proložený Game Passem.

Pridaj komentár