Najbližší update The Division prinesie dve nové misie, globálne eventy a 4K

The Division
Zatiaľ čo väčšina štúdia Ubisoft Massive dnes pracuje na The Division 2, menšia časť tímu sa ešte stále venuje prvému dielu, ktorý sa už čoskoro dočká updatu. Aktualizácia, ktorá vychádza 12. apríla/dubna, tiež prinesie podporu Xbox One X.

Ubisoft priblížil, že hra bude podporovať renderovanie obrazu v 4K, lepšie anisotropické filtrovanie, vylepšené odlesky, detaily objektov a screen-space tiene. Oproti PS4 Pro tak Xbox One X ponúkne lepšiu grafiku aj vyššie rozlíšenie. Na powerhouse od Sony hra beží v 1660p rozlíšení s použitím checkerboardingu a ponúka lepšie tiene a odlesky.

Aktualizácia 1.8.1″ Strawberry tiež do hry prinesie dve nové Legendary misie, dva nové Globálne eventy a upravený drop rate pre techniku kategórií Classified a Division.

Tom Clancy's The Division 2

Piaty globálny event, Blackout, bude aktívny vždy. Agenti budú mať paryluzujúcu muníciu, ktorá dočasne znehybní nepriateľov. Streľba a beh zvyšujú Charge Meter a čím je zbraň nabitejšia, tým vyšší damage spácha. Extreme Blackout pridáva možnosť okamžite zabiť nepriateľov s Overcharged útokmi, no ak sa netrafíte, paralyzujete seba aj spojencov. A v Total Blackout sa Charge Meter chladí rýchlejšie, ak je hráč blízko skupiny.

Event Onslaught pre zmenu umožní, že pri streľbe na nepriateľa bude automaticky pridaný efekt podpálenia, krvácania alebo dusenia plynom. S každým nabitím zbrane sa efekt mení. Savage Onslaught upraví gameplay tak, že nepriatelia sú imúnni voči dvom z troch efektov. Imúnni nepriatelia sú zároveň silnejší. Brutal Onslaught to rozširuje o možnosť získania bonusového poškodenia pri ďalšom nabití zbrane v prípade, že vo dvojici alebo väčšej skupine zabijú ohrozeného nepriateľa do 2 sekúnd.

Aktualizácia tiež opraví kopu bugov.

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *