Filmový The Division už má režiséra

The Division Movie
The Division neprišlo na trh bez pôrodných bolestí, ale Ubisoft to nevzdal a chystá sa zo značky spraviť sériu. Ešte tento rok môžeme čakať plné predstavenie Tom Clancy’s The Division 2, ktoré vyjde možno už túto jeseň. A možno nie.

Ubisoft sa konieckoncov ešte predtým vyjadril, že jednu zo svojich značiek odložil na budúci fiškálny rok. Spoločnosť má však v pláne natočiť post-apokalyptický film, ktorý nás zavedie do epidémiou zničeného New Yorku. Presne tak, hovoríme o filme The Division, ktorý zamieri do kín zrejme budúci rok. O filme sme dlhší čas nepočuli, no teraz máme konečne k dispozícii novinky.

Film bude mať podľa všetkého na starosti režisér David Leitch, ktorý má na konte aj také trháky ako je John Wick, Deadpool 2 alebo spin-off Fast & Furious: Hobbs & Shaw. Natáčanie posledného menovaného sa skončí ešte tento rok, vďaka čomu sa režisér bude môcť naplno venovať Divízii v roku 2019. Jednu z hlavných úloh vo filme má mať Jake Gyllenhaal (Prince of Persia: Sands of Time) a Jessica Chastain (Molly’s Game, Interstellar). Scenár a produkciu mal mať na starosti Stephen Gaghan (Syriana), kreslo však opustil.

Film budú mať na satrosti Ubisoft Motion Pictures. Tie majú na konte viaceré filmy, vrátane Assassin’s Creed, Splinter Cell a v pláne sú aj filmy podľa značiek Watch_Dogs, Rabbids a Far Cry. Chvaľabohu, tentoraz bez Uwe Bolla.

via WCCFTech

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár