Microsoft zrejme začne poskytovať Gold zadarmo ku Game Passu

Od dnešnej Inside Xbox relácie nás delí už len 45 minút a počas nich sa dozvedáme zaujímavé novinky. Dôležitú rolu dnes večer budú mať novinky zo sveta spätnej kompatibility, ale Microsoft zjavne chystá aj inú vec. Presnejšie, na internete sa objavila fotka akcie, pri ktorej dostanete zlaté členstvo Xbox Live Gold zadarmo ku Game Passu. Či sa začína nová éra, kedy má prioritu Game Pass pred plateným multiplayerom, nie je jasné. Je však jasné, že ide len o dočasnú akciu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

2 komentáre

  1. StriderCZ píše:

    Nevím,nevím. Mně se kombinace Gold plus Game Pass líbí, ale mám obavy nakolik to bude sleva “ zadarmo“… Momentálně mi vyhovuje stav dávat 150 kč/ měsíc s možností volby, kterou službu využiju. Na druhou stranu MS chápu, že přidáváním on line excluzivit a her do Game passu potřebuje podpořit Gold.

    • Jaromír Miko píše:

      Ja si myslím, že do pár rokov dôjde k tomu, že Microsoft skončí s plateným multiplayerom v podobe Live Gold a priamo ho zakomponuje do Game Passu. Súčasne s tým by v podstate skončili Games with Gold, pretože hráči by už nedostali k členstvu len 4 hry mesačne, ale 150, ako ich je v GP dneska.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *