CliffyB po neúspešnom LawBreakers predstavuje Radical Heights

Cliff Bleszinski už priznal, že mu to s hrou LawBreakers, dostupnou pre PC a PS4, nevyšlo a tak sa rovno presúva na nový projekt. Z diene otca Gears of War prichádza značka Radical Heights a CliffyB sa ňou chce zavďačiť fanúšikom battle royale žánru.

Hra bola oznámená len tesne pred spustením serverov, k čomu dôjde už zajtra. Radical Heights samozrejme nevyjde hneď ako plná hra, ale najprv ako Early Access na Steame, podobne ako iné battle royale tituly. Z grafického štýlu je však jasné, že zatiaľ čo LawBreakers mali byť serióznou hrou so serióznou grafikou, Radical Heights sa približuje k Fortnitu. Navyše sa do určitej miery inšpiruje titulom Sunset Overdrive na Xbox.

Radical Heights má, prekvapivo, príbeh. Na rozdiel od Brendana Greena sa však oň CliffyB podelil už teraz. Je to zvrátená reality show z roku 2023, v ktorej sa majú súťažiaci zabíjať, aby prežili. Okrem toho, že sa hráči musia vysporiadať s hľadaním zbraní a desiatkami nepriateľov, dôležitou súčasťou zážitku je odomykanie nových kozmetických itemov. Tie sa dajú získať buď ihneď s pomocou mikrotransakcií, alebo s pomocou hernej meny. S ňou je to ale o niečo ťažšie. V prvom rade je treba, aby ste dané oblečenie našli v hre. Až vtedy sa odomkne jeho in-game cena. Peniaze pre zmenu získate ničením automatov, hackovaním bankomatov alebo hernoulotériou.

via Sector

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *