Rapper Ice T sa vracia do Gears of War

Gears of War 4
Známy rapper Ice-T prostredníctvom svojho Twitteru odkázal hráčom, že sa majú na čo tešiť. Najmä teda xboxeri, pretože rapper svoj hlas prepožičal Aaronovi Griffinovi v Gears of War 3.

Americký rapper už v pondelok teasoval exkluzívne ohlásenie o Gears of War. Rapper dnes túto správu doplnil – Aaron Griffin je späť! A aby toho nebolo málo, rapper opäť prepožičal svoj hlas a Aaron toho v multiplayeri nahovorí ešte viac, než doposiaľ. Pôjde pritom o odomknuteľnú hernú postavu, ktorá bude dostupná od tohto piatku. Ako ju však môžeme odomknúť, sa dozvieme až prostredníctvom zajtrajšieho What’s Up na oficiálnom blogu série Gears of War.

Súčasne to môže znamenať, že The Coalition pomaly ale isto pracujú na pokračovaní, Gears of War 5, ktoré by sme mohli vidieť ešte tento rok na E3. Od pravdy nás ale delia necelé mesiace.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *