Pure Farming 2018 dostal obrovský komunitný update

Pure Farming 2018
Dovolíme si povedať, že len máloktorí vývojári v dnešnej dobe venujú veľkú pozornosť názorom fanúšikov. A hoci nie sme zrovna skalní fanúšikovia farmárčenia, tak si ceníme, že Pure Farming dostal obrovský update 1.1.5, ktorý do hry pridáva drvivú väčšinu obsahu, po ktorom túžila komunita. Až by sme ho mohli nazvať komunitným updatom.

Že je tento update veľkou záležitosťou, dokazuje aj sprievodná infografika. Update 1.1.5 pomohlo sformovať viac ako 8 000 správ na sociálnych sieťach a 1 400 aktívnych vlákien na fórach Steamu. Výsledkom updatu je teda viac ako 130 opravených bugov a vyše 70 noviniek v gameplayi. Medzi tie najvýznamnejšie istotne patria bezplatné DLC s kozami, nové stroje, first-person mód, realistické chovanie zrkadiel, vylepšená grafika, vylepšená AI pracovníkov, predpovede počasia a podpora pre volanty. Ktovie, či aj pre tie s podporou Force Feedback.

Ďalšou novinkou sú nové animácie pre L200, na paletách je teraz zobrazený obsah, možnosť zobraziť si informácie o vozidle cez tablet a nové tipy na načítavacej obrazovke. A keď už som spomenul tablet, tak po novom má farmár Dell. Áno, spätná väzba sa zrejme týkala aj takéhoto menšieho product placementu. No a potom tu sú samozrejme tie opravy chýb. Medzi tie najvýznamnejšie patrí opravený motion blur, opravená pozícia šípky v prístrešku pre vozidlá, opravy pre Sipma Dromader a Redlands Champion a tiež oprava ojedinelej chyby, ktorá spôsobila, že po načítaní hry nemohli hráči nastúpiť do vozidiel.

Aktualizácia je dostupná už teraz pre PC verziu hry a čoskoro dorazí aj na Xbox One a PS4.

 

 

Pure Farming Update 1.1.5 Infographic

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *