Capcom ukáže dve nové hry na E3

Dead Rising 3
E3 sa pomaly blíži a vývojári začínajú približovať informácie o tom, čo priblížia. Niektorí komunikujú priamo s hráčmi, iní sa zdôverujú predovšetkým partnerom a tí sa postarajú o pokazené prekvapenie.

Teoreticky to môže platiť aj v prípade Capcomu, ktorý plánuje ohlásiť aspoň tri nové tituly. A aby toho nebolo málo, každý môže byť exkluzívny pre konkrétnu platformu. V dokumentácii totiž vidíme, že Capcom plánuje ohlásiť akčnú adventúru pre Nintendo Switch, Xbox One a Windows. Absencia konkurenčnej platformy je prekvapujúca a môže naznačovať, že nás čaká jedna akčná exkluzivita na Switch a jedna exkluzivita pre Xbox. Žeby sme sa dočkali ohlásenia Dead Rising 5?

Každopádne, Capcom má prichystané ohlásenia aj zo sveta bojoviek. Tentoraz však len pre PC a PlayStation 4. Pre tieto platformy je dnes dostupný Street Fighter V a je možné, že vydavateľ plánuje nejak rozšíriť toto univerzum o novú expanziu alebo hru. Teoreticky však môžeme rátať s inými hrami. V kartách sú totiž aj ďalšie (ne)ohlásené hry. Medzi nimi nájdeme remake Resident Evil 2, novú hru od režiséra DMC a Dragon’s Dogma, Mega Man 11 a spoločnosť si nedávno obnovila ochrannú známku na hru Onimusha.

Existuje tým pádom veľa možností. Jednoznačné informácie budeme mať až budúci mesiac.

Capcom E3

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *