Sony prenechalo Microsoftu E3 2019

Sony nebude na E3

Sony tento rok vynechalo svoje každoročné PlayStation Experience, nikto ale nečakal že to bude predzvesť niečoho ešte väčšieho. Na najväčšej hernej výstave, na ktorú sa všetci hráči tešia celý rok, bude chýbať rovnako. Žiadne ohlásenie nových hier, žiadne ukážky z už ohlásených exkluzivít.. nič.

Dôvodom má byť vraj príprava na prechod do ďalšej generácie konzol, tzv PS5.

Microsoft si naopak na tohtoročnom E3 musel prenajať vlastnú budovu. Pôvodná E3 mu bola primalá. Heh. Dáva to jasný signál, že sa ani počas prípravy ďalšej generácie absolútne nechystá vykašľať na hráčov vlastniacej aktuálnu. Ten aj na situáciu so Sony reagoval na svojom Facebooku:

(Nemôžeme sa vás dočkať na E3ke 2019 ?)

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

4 komentáre

 1. Rado píše:

  Sony sú loooseri jak sa patrí. MS im ukáže ako sa narába so sloganom „This is for players“

 2. JR píše:

  Myslím si, že Sony dělá obrovskou chybu. Teď když do toho Microsoft tak šlape, tak má solidní šanci být u další generaci konzole number 1 😉

 3. StriderCZ píše:

  Od Sony mne to mrzí. … E3 beru jako hooodne důležitou akci a příležitost jak se něco dozvědět o PS5….ale asu vážně nemají nic ….žádné eso v rukávu

 4. Martinedo píše:

  A vsetci spolu.. Age Of Empires 4, Age Of Empires 4 …

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *