E3: Crash Bandicoot sa vracia!

Crash Bandicoot

Konferencia Xboxu skončila už včera večer a dnes v noci ju vystriedala konferencia Sony, na ktorej konkurencia uviedla niekoľko noviniek, pre ktoré by sme si boli ochotní kúpiť PS4 ako doplnok k našim Xboxom. Alebo si ho aspoň požičať od známych, aby sme si užili zopár zaujímavých hier (Uncharted, myslím hlavne teba). Okrem toho však bola ohlásená jedna absolútna novinka, ktorú sme už ani nečakali, pretože autorské práva vlastní Activision a nevyzeralo to, že by sa k hre ešte niekedy Sony vrátilo.

CRASH BANDICOOT príde exkluzívne na PS4 v remastrovanej podobe, ktorá prináša gigantický posun vpred v grafike (bodaj by nie, keď to je remake prvých dielov ešte z PS1). Pôjde o remake prvých troch hier – Crash Bandicoot, Cortex Strikes Back a Warped. Okrem nich sa Crash objaví aj v hre Skylanders Imaginators, ktorá vyjde aj na Xbox 360 a Xbox One. Takže? Niečo z nového Crasha uvidíme aj na našich Xboxoch! Ale HD remaky pôvodných hier vyjdú len na PS4. Nuž, nevadí. My si nájdeme spôsob, ako si Crasha zahrať.

Okrem toho bolo na Sony konferencii ukázané niečo viac z Final Fantasy VII Remake a odhalená bola aj nová hra od štúdia Quantic Dream (tvorcovia Heavy Rain a Beyond: Two Souls) – Detroit: Become Human. Beyond Two Souls som miloval a verím, že aj táto hra bude zaujímavá.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *