Activision má plány s Crashom Bandicootom do roku 2022

Crash Bandicoot
Vydanie Crasha Bandicoota na ostatné platformy sa znovu pripomína. Tentoraz však zo strany britského výrobcu licencovaného merchandisu, spoločnosti GB Eye.

Jej manažér Max Arguile potvrdil, že Activision plánuje tento rok vydať Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy na ostatné platformy vrátane PC a Nintendo Switch. Okrem toho je v pláne nová Crash hra na rok 2019, o ktorej však nie sú teraz k dispozícii žiadne informácie. Firma však zároveň informuje o tom, že Activision má plány na najbližších 5 rokov s touto značkou. Plány trvajú do roku 2022, dokedy uvidíme zrejme hneď niekoľko hier. Za zmienku ale rozhodne stojí, že sa v marketingovom materiáli nespomína verzia pre Xbox One, hoci o tej sa vravelo už skôr a dokonca sa objavilo video, ktoré ukazovalo menu tejto verzie.

 

via WCCFTech

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

5 komentárov

  1. shack811 píše:

    Jak to nevydaju na xbox tak ma inac naseru…

  2. jaro píše:

    boha …rozhodli sme sa kupit konzolu…. xbox alebo PS nam bolo jedno, kedze hram len sporadicky …. manzelka suhlasila kedze sa chcela hrat crasha ..kupil som xbox oneS za bezkonkurencnu cenu a az potom zistim ze crash je len na PSko…. porazi ma … vie nikto dat taky realisticko optimisticky tip na datum vydania pre xbox ?

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *