Nina Cortex potvrdená pre Crash Team Racing na Dušičky

Dobre poznáme október. Všetko sa premení do Halloweenskej tematiky a Crash Team Racing nechce zostať pozadu. Po dokončení letného Grand Prix zavŕšeným Spyrom, sa môžeme tešiť na pokračovanie tohto milého zdarma pridávania obsahu do hry.

Nina Cortex, temná gothička, ktorá je buď dcéra alebo neter (nevie to ani sám Neo) Doktora Neo Cortex. Objavila sa v novších Crash Bandicoot hrách ako Crash Mutants alebo dokonca aj v pretekoch Crash Tag Team Racing. Ide o zápornú postavu a zrovna v láske sa nemá hlavne s Coco Bandicoot.

Vďaka data miningu sme sa dozvedeli aj názov novej trate Nina’s Night Ride. Môžeme sa teda tešiť na strašideľnú nádielku uprostred noci. Zdarma.

Okrem Niny sa do hry (nevieme v akom poradí) chystajú aj N. Brio a Komodo Moe. O nich ale inokedy.

Herr Roman

Ku Xboxu ma donutílo vydanie GTA IV exklúzivne na konzoly. Od tej doby som si uvedomil pohodlnosť konzolového hrania a dodnes som naň nezanevrel. Ako Xboxer milujem čokoľvek, čo má na obálke R a hviezdičku. Okrem mainstream hier rád skúšam aj menšie tituly. Nech je to aj šialená japan-porno-puzzle hra. A som alkoholik. Či to sa sem už nepíše?

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *