Crash Bandicoot 4: It’s About Time oficiálne ohlásený na Xbox One, Xbox Series X a PS4

Crash Bandicoot 4: It's About Time

Trvalo to dlho, ale je to tu. Activision a vývojár Toys for Bob po dlhej dobe pracujú na celkom novej hre zo sveta Crash Bandicoot, ktorá stavia na všetkom, čo sme tak milovali na pôvodnej trilógii.

Levely odohrávajúce sa v dávnom staroveku, utekanie pred dinosaurami aj skákanie po lietajúcich autách vo vzdialenej budúcnosti. To, čím sa nám tak dobre zapísal do pamäti Crash Bandicoot 3, zdá sa byť receptom pre štvrtú očíslovanú hru z Crashovho univerza. Z traileru je zrejmé, že si už nezahráme len za Crasha a jeho sestru Coco, ale aj za samotného Dr. Cortexa, ktorý nám dlhé roky robil vrásky na čele. A prečo aj za neho? Omylom vytvoril dieru v multiverze, ktorá ho chce zničiť, a tak sa musia všetci traja vydať naprieč rôznymi časovými obdobiami, aby nastolili rovnováhu s pomocou kvantových masiek.

Crash Bandicoot 4: It’s About Time má naplánované vydanie na 2. október/říjen 2020 pre Xbox One, Xbox Series X a PS4.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *