Ghost Recon: Breakpoint približuje uzavretú betu a post-launch plány

Ghost Recon Breakpoint

Vyvolení hráči si môžu už teraz sťahovať uzavretú betu Ghost Recon: Breakpoint. Tá je dostupná už teraz pre všetkých, ktorí si predobjednali hru, predplatili Uplay+ alebo sa jednoducho prihlásili cez web.

Uzavretá beta je dostupná už teraz pre všetky platformy od 5. do 8. septembra/září. Beta ponúkne hráčom prístup k špeciálnemu charitatívnemu eventu Man Down, ktorého cieľom je vyzbierať peniaze pre globálnu charitu NGO Child’s Play. Hráči budú mať v bete prístup k viacerým regiónom mapy a niekoľko misií hrateľných solo alebo v co-ope pre štyroch.

Medzi misiami nájdeme dve misie Operation Greenstone z hlavného príbehu, bočné misie Auroa Missions o ostrove a jeho obyvateľoch a Faction Missions, ktoré tvorí 8 nových misií každý deň. Dostupné budú aj Drone Area oblasti pre boj s dronmi – na výber budú tri druhy: malé Murmury, stredne veľké Aamony a obrovské obrnené a útočné drony Behemoth.

Plány po vydaní: Year 1

Ubisoft tiež priblížil post-launch plány na prvý rok prevádzky hry. Rok 1 sa začína pridávaním obsahu už v deň vydania a to s Operation Greenstone, pričom epizódy 2 a 3 budú vychádzať každé štyri mesiace. Každá epizóda bude obsahovať niekoľko hodín nového obsahu vrátane Faction misií, nových príbehových misií, nového end-game obsahu (Raidy, updaty), ale aj PvP. Už prvá epizóda prinesie Project Titan Raid v aktívnej sopke na novovzniknutom ostrove v archipelágu Auroa. Taktiež budú pribúdať nové classy, prvou bude Engineer so skúsenosťami s hackingom. Špecialitou budú aj Live eventy s VIP úlohami. Eventy budú trvať mesiac.

Ubisoft taktiež ohlásil vydanie knihy The World of Tom Clancy’s Ghost Recon: Breakpoint na 31. októbra/října. Kniha je vlastne náhľadom do vývoja hry a má informácie o tvorbe univerza Breakpointu a tajomstvách archipelágu Auroa.

Hra vychádza na PC, Xbox One, PS4 a Google Stadia.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár