Detaily o PUBG Update #13 sú vonku

PlayerUnknown's Battlegrounds PUBG
PUBG na Xbox One dostane svoj 13. update a vývojári priblížili, aké zmeny môžu hráči očakávať. Aktualizácia vychádza práve teraz a ako sa dalo čakať, sústredí sa najmä na vylepšenia optimalizácie a výkonu.

Hneď prvá zmena, ktorú si v hre všimnete, je optimalizácia pristávania na ostrov. Let, ako aj pristávanie bolo optimalizované, vďaka čomu dôjde k zvýšeniu plynulosti hry v tejto fáze. Optimalizované bolo aj načítavanie sveta, vďaka čomu by sa mal zredukovať počet náhlych načítaných objektov a interiérov. Tiež bolo zlepšené spracovávanie dát o pohybe hráčov, ktorí sú blízko, no hráč ich nevidí. S tým tiež došlo k optimalizovaniu hry v momente, kedy títo hráči berú itemy alebo menia zbrane či svoju výbavu. Optimalizovaný bol inventár, čím došlo k zredukovaniu počtu pádov hry a zrýchleniu odozvy.

No a na záver dve kuriozity. Lode a autá, ktoré neboli používané, spôsobovali problémy s plynulosťou hry. To už ale bolo opravené. Čo však opravené nebolo, je problém s pádom hry na Xbox One a Xbox One X po viac ako 3 hodinách nepretržitého hrania. Vývojári chcú opraviť problém čím skôr, no dovtedy hráčom radia, aby jednoducho čas po čase reštartovali hru. Čoskoro by sme tiež mali počuť niečo o PUBG Test Server.

 

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *