The Crew 2 bude mať uzavretú betu, registrovať sa môžete už teraz

The Crew 2
Ani chystané závody The Crew 2 nebudú výnimkou, ak ide o predčasné hranie. Ubisoft oznámil, že nás už o dva týždne čaká uzavretý beta test trvajúci od 31. mája 8:00 do 4. júna/června 20:00 na všetkých troch veľkých platformách – Xbox One, Windows aj PS4. Registrácie sú dostupné už teraz na oficiálnom webe hry.

Ubisoft uvádza, že testeri si budú môcť hru začať sťahovať už dva dni pred zahájením testu, teda 29. mája/května. V beta teste si hráči môžu vyskúšať prvé úrovne nového systému progresie, ako aj štyri závodné disciplíny – Street Race, Rally Raid, Powerboat závody na lodiach aj Aerobatics, akrobatické lietanie vo vzduchu. Vývojári sľubujú kompletne prepracovanú mapu USA, ktorá bude novšia, krajšia a aktuálnejšia. Pre rýchle prepínanie sa medzi druhmi vozidiel nebude treba chodiť do garáže, ale jednoducho sa dá prepínať systémom Fast-Nav. Ako vravia vývojári, prelet lietadlom pod Golden Gate Bridge sa môže rázom zmeniť na závodenie na lodi.

Možnosť registrovať sa do bety nájdete tu.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár