Crackdown 3 môže byť odložený až na rok 2019

Crackdown 3 Horizontal
Jedna z hier, ktorú Microsoft ohlásil už v roku 2015, mala vyjsť po boku Xbox One X. To sa však nestalo, spoločnosť uznala, že potrebuje viac času na zdokonalenie.

Microsoft totiž chce, aby išlo o jednu z najlepších first-party hier a preto si chce dať záležať na jej kvalite. Výsledkom toho je, že hra bola odložená. Z pôvodne stanoveného dátumu 7. novembra/listopadu 2017 bola odložená na (pravdepodobne) jar 2018. Ale tá už končí a vyzerá to, že hru uvidíme najskôr na E3. No to, že hru uvidíme na konferencii, ešte neznamená, že sa dozvieme nový dátum vydania.

Spoločnosť si je totiž vedomá priemerného ohlasu na minuloročnú verziu, kde sa zdalo, akoby hra bola downgradovaná oproti konceptom, ktoré sme mohli vidieť v minulých rokoch. Microsoft chce preto napraviť reputáciu hry a preto môže byť odložená až na budúci rok, ale nie je to jednoznačné. Každopádne môžeme rátať s tým, že sa v najbližších dňoch dozvieme viac o stave projektu. Tiež nutno poznamenať, že na rozdiel od Scalebound, Crackdown 3 nebol zrušený.

Crackdown 3

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *