Walmart predčasne odhalil Team Sonic Racing

Zdá sa, že už vieme, na akej závodnej hre pracovalo Sumo Digital! Tvorcovia obľúbených závodov Sonic & All-Stars Racing Transformed majú momentálne plné ruky práce s jeho priamym nástupcom, ktorý sa bude volať Team Sonic Racing.

Tieto závody budú viac o multiplayerovej zábave, pričom na výber bude online aj lokálny multiplayer. V závodoch sa proti sebe postaví 12 hráčov, prítomný však bude aj lokálny split-screen pre 4 hráčov. Na výber bude z režimov Grand Prix, Exhibition, Time Trial a Team Adventure.

Keď som už teda načal adventúry, režim Adventure Mode pre jedného hráča bude v podstate príbehový a má nám predstaviť jednotlivé postavy a naučiť nás hrať. Dôležitá bude v tejto hre práca tímu, čo vyplýva v podstate už aj zo samotného názvu hry. Hráči si navzájom majú pomáhať, spoločne knockoutovať súperov, vypúšťať svoju Team Ultimate silu a – samozrejme – vyhrávať.

V Team Sonic Racing nájdeme aj customizáciu skinov a výkonu áut a v hre budeme mať na výber z 15 hrateľných postáv rozdelených do troch špecializácií – Speed, Technique a Power. Na tratiach potom budú potom ešte nápomocné Wisps, teda rôzne power-upy. Má ich byť 14 a budú ako defenzívne, tak ofenzívne.

Uniknutý listing z ponuky Walmartu zatiaľ potvrdil vydanie na Nintendo Switch, ale môžeme rátať s tým, že sa hra dostane aj na Xbox One, PS4 a PC.

Team Sonic Racing

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže ťa zaujať aj...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *