Naruto, Luffy aj Goku spoja sily v bojovke Shonen’s Jump Force

Shonen's Jump Force
Podobne ako mnohé iné vývojárske štúdia, aj Bandai Namco prepadlo fenoménu bojoviek v zjednotených svetoch. Vyzerá to ale, že na rozdiel od takého Marvel vs. Capcom Infinite, s ktorého podporou to štúdio vzdalo ani nie pol roka po vydaní, nás čaká naozaj kvalitná vec.

Oslavu 50. výročia slávneho Weekly Jump Magazine sa Bandai Namco rozhodol spojiť tie najobľúbenejšie anime svety s reálnym svetom. Postavy z Dragon Ball, One Piece, Naruto, Death Note a ďalších vstúpia do nášho sveta, aby ho zachránili pred hrozbami, na aké náš svet nebol pripravený.

V novej bojovke Shonen’s Jump Force si tak zahráme v reálnych lokalitách za také postavy ako je Goku, Luffy alebo Naruto. A pretože sa hra odohráva v našom svete, dôjde k výraznemu upgradu grafiky. Už nebude klasická kreslená ako v Dragon Ball FighterZ, vývojári vsadili na realizmus.

Vydanie na Xbox One, s vylepšeniami pre Xbox One X, je naplánované na rok 2019. Viac informácií o hre by sme tým pádom mohli čakať až ku koncu roka.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *