Xaviant skutočne ohlásil a vydal The Culling 2

The Culling 2
Viacerí hráči sa cítili byť zradení štúdiom Xaviant po tom, ako štúdio priebežne degradovalo zážitok z The Culling, až mu nakoniec zarezalo podporu sotva mesiac po oficiálnom vydaní. Neubehlo ani pár mesiacov a štúdio sa znovu pripomenulo pokračovaním s názvom The Culling 2.

Nejednalo sa teda o žiaden hacknutý profil. Nezávislé štúdio totiž skutočne predstavilo priame pokračovanie battle royale titulu, ktorý sa bude teraz odohrávať na inej mape a ponúkne viacero noviniek oproti predošlej hre. Zvýšil sa napríklad počet hráčov, ktorí môžu súčasne bojovať zo 16 na 50. Tvorcovia tiež sľubujú realistickú balistiku, strategický a brutálny systém ručného boja a perky, ktorými si hráči môžu upraviť svoj hrací štýl. Titul bude dostupný pre PS4, Xbox One aj PC už dnes.

Z toho, čo máme možnosť vidieť, sa tiež zmenila mapa, ktorá teraz viac pripomína Erangel z PUBG, vidíme tu tiež hranie z pohľadu tretej osoby a celé to vlastne vyzerá ako demo verzia PUBG. Tomu nasvedčujú aj ohlasy na internete, kde viacerí hru skôr kritizujú (vzhľadom k prístupu vývojárov k prvej hre oprávnene) a na YouTube prevládajú disliky v pomere 1:9. Medzi komentátormi, ktorí vzhliadajú k novej hre spekticky, pritom nájdeme viacerých populárnych youtuberov. Či sa vývojári rozhodnú vypustiť The Culling 2 do obchodov zadarmo alebo si budú pýtať peniaze, nie je jasné.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *