Hudobný skladateľ Kazuma Jinnouchi odišiel z 343 Industries

Halo 4
Slávny herný skladateľ Kazuma Jinnouchi opustil 343 Industries. Stalo sa tak po siedmich rokoch spolupráce, behom ktorých spravil soundtrack pre Halo 4 a Halo 5: Guardians.

Na konte má však aj soundtrack pre Kojimov Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Je však celkom zvláštne, že sa Jinnouchi rozhodol opustiť 343 Industries práve v čase, kedy štúdio pracuje na Halo Infinite. Je tu však možnosť, že sa do štúdia opäť vráti Marty O’Donnell, ktorý bol dvorným soundtrackárom Bungie až do vydania Destiny. Po tom, čo sa Bungie odlúčilo od Microsoftu, začal O’Donnell pracovať na soundtracku Destiny, ktorý však nebol nikdy vydaný a na internet sa dostal iba vďaka úniku. O’Donnell sa v uplynulej dobe stretol so starými kolegami vrátane Josepha Statena z Microsoftu. Nie je ale jasné, či ich stretnutie malo profesionálny zámer.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *