Hudobný skladateľ Kazuma Jinnouchi odišiel z 343 Industries

Halo 4
Slávny herný skladateľ Kazuma Jinnouchi opustil 343 Industries. Stalo sa tak po siedmich rokoch spolupráce, behom ktorých spravil soundtrack pre Halo 4 a Halo 5: Guardians.

Na konte má však aj soundtrack pre Kojimov Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots. Je však celkom zvláštne, že sa Jinnouchi rozhodol opustiť 343 Industries práve v čase, kedy štúdio pracuje na Halo Infinite. Je tu však možnosť, že sa do štúdia opäť vráti Marty O’Donnell, ktorý bol dvorným soundtrackárom Bungie až do vydania Destiny. Po tom, čo sa Bungie odlúčilo od Microsoftu, začal O’Donnell pracovať na soundtracku Destiny, ktorý však nebol nikdy vydaný a na internet sa dostal iba vďaka úniku. O’Donnell sa v uplynulej dobe stretol so starými kolegami vrátane Josepha Statena z Microsoftu. Nie je ale jasné, či ich stretnutie malo profesionálny zámer.

via WindowsCentral

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár