Ghost Recon Wildlands dostáva permadeath mód

Ghost Recon Wildlands
Tajný agent s jedinou šancou? Aj to je jedna z noviniek, ktoré pribudnú v druhom veľkom “Spec Ops” update pre Ghost Recon: Wildlands.

Ubisoft totiž odhalil podrobnosti updatu Special Operation 2, ktorý vychádza už v utorok 24. júla/června na všetky platformy. Jeho najväčšou novinkou je nepochybne Ghost Mode, kde si hráči môžu zahrať hlavnú kampaň s jediným životom. Jedná sa tak o najťažšiu možnosť, ako si hru užiť, pretože na boj proti Bolívijskej mafii máte presne 1 život. A keď oň prídete, začínate odznovu.

V režime je tiež obmedzený inventár v podobe jednej hlavnej zbrane a jednej ručnej. Nabíjanie je realistickejšie a aj keď sa nespomína možnosť zaseknutia zbrane pri zlom nabití, no pri výmene zásobníka prídete o všetku prebytočnú muníciu. Gear Management pre zmenu bráni hráčom meniť si zbrane, pokiaľ ju neberú buď od nepriateľa alebo použitím ammo boxu.

Zmenami si prejde aj režim Ghost War. Pribudne Observer Mode alebo inak povedané spectate, ako aj dve nové mapy – zssnežený Checkpoint pre režim Elimination a továreň Factory pre režim Sabotage. Pribudnú tiež dve nové víťazné pózy a dve nové triedy,

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *