2K a Saber spájajú sily a oznamujú NBA 2K Playgrounds 2

NBA Playgrounds 2
Saber Interactive tento rok rozčarovalo hráčov, keď len pár dní pred vydaním oznámilo odklad svojho arkádového titulu NBA Playgrounds 2. Teraz už ale vieme, prečo. Saber totiž spojil sily s 2K Games a došlo k premenovaniu hry.

Po novom sa tak stretávame so sezónou NBA 2K Playgrounds 2, ktorá vychádza neskôr tento rok na Xbox One, Nintendo Switch, PC a PS4. Hra ponúkne 2v2 arkádový basketball s možnosťou hrania za 200+ súčasných a bývalých basketbalistov NBA, ktorí tiež budú mať nové animácie a modely. Hra tiež ponúkne Season ModePlaygrounds Championship ranked režim, takže hra nebude len čistá arkáda, ale bude toho ponúkať viac.

“Nikto nie je oddaný basketbalu tak, ako 2K. Nevieme sa dočkať, až vám poskytneme viac informácií o našej spolupráci pri NBA 2K Playgrounds 2, aby sme ponúkli hráčom neuveriteľný, väčší a lepší arkádový zážitok, než kedy predtým,” uviedol CEO Saberu Matt Karch.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *