The Occupation vám dá 4 hodiny na to, aby ste zmenili budúcnosť Anglicka

The Occupation
O pozoruhodnom príbehovom titule The Occupation sme počuli naposledy len v čase jeho oznámenia. Hra sa nám teraz pripomína a rovno nám oznamuje detaily o gameplayi, ako aj o dátume vydania. Ten je naplánovaný na 9. októbra/října a dúfame, že dovtedy už nedôjde k žiadnemu teroristickému útoku.

Hra totiž rozpráva príbeh o teroristickom útoku v Anglicku v roku 1987, pri ktorom zahynulo 23 osôb. V reakcii na tento útok plánuje parlament schváliť s okamžitou platnosťou zákon, ktorý ale v záujme ochrániť ľudí pred ďalšími teroristickými hrozbami potláča práva a slobody ľudí. Ako investigatívny novinár tak budete skúmať ako chystaný zákon, tak miesto činu a pátrať po udalostiach, ktoré sa odohrali pred útokom. Išlo o vládnu konšpiráciu v záujme obmedziť slobodu? Alebo išlo len o zbrklú reakciu britských zákonodarcov na teroristický útok? To budete zisťovať sami. Na základe dôkazov a podkladov, ktoré ako novinár získate, máte štyri hodiny na to, aby ste zmenili budúcnosť. Aký postup si zvolíte, je na vás. Je to o vašich rozhodnutiach.

Investigatívny triler od štúdia White Paper Games vychádza 9. októbra/října na Xbox One.

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *