Spyro Reignited Trilogy síce vyjde na disku, ale ten vám bude akurát na…

Spyro Reignited Trilogy
Vážne netušíme, čím to je, ale Vicarious Visions, tvorcovia remaku Crash Bandicoot: N.Sane Trilogy, dokázali nemožné. Potvrdili totiž to, že fyzická kópia hry, ktorá vyjde na disku, je prakticky zbytočná.

Na disku totiž nájdete iba jednu z troch prerobených hier. Tušíte správne, že to bude len tá prvá, s názvom Spyro the Dragon. Ostatné dve časti, ktoré vyšli pod názvami Spyro 2: Ripto’s Rage! a Spyro: Year of the Dragon, si budete musieť stiahnuť z internetu. To je vec, ktorá isto nepoteší hráčov, ktorí si chceli kúpiť celú trilógiu z nejakého dôvodu na disku. Napríklad preto, že nemajú konzolu pripojenú k internetu alebo preto, že majú obmedzené FUP a teda nemôžu to príliš preháňať so sťahovaním dát.

Práve pre takých hráčov je fyzická kópia Spyro Reignited Trilogy v podstate zbytočná. Navyše, pri Activisione nastáva otázka, že či hráči dostanú ostatné dve hry formou Day One patchu alebo budú musieť stiahnuť hry pomocou kódu, ako DLC. Ak áno, potom by to bola asi prvá hra tejto generácie, ktorá by uplatnila antibazárové DRM, ak si odmyslíme divnú politiku pri Modern Warfare Remastered. Reakcia Activisionu však naznačuje, že to bude patch:

Spyro Reignited Trilogy vychádza celosvetovo 21. septembra/září, a nemôžeme sa dočkať, až si naši fanúšikovia zahrajú v ten deň všetky tri prerobené hry. Ako pri väčšine dnešných, je stiahnutie updatu po kúpení hry celkom obvyklá vec. Popis na obale a webovej stránke oboznamuje hráčov s požiadavkami pre Spyro Reignited Trilogy.

via Destructoid

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *