Fallout 76 B.E.T.A. bude zahŕňať kompletne celú hru

Fallout 76
Dnes sme si už aj celkom zvykli, že Beta vlastne nie je beta v pravom zmysle slova, ale skôr demo pre pár vyvolených hráčov. Mysleli sme si, že to isté platí aj pri Fallout 76 a preto sme jej B.E.T.A. programu nevenovali pozornosť. Až doteraz.

Bethesda totiž oznámila, že Fallout 76 B.E.T.A. bude zahŕňať úplne celú hru a niektorí hráči by sa tak behom beta testu mohli poriadne vyšvihnúť. Progres z bety bude Bethesda navyše uchovávať a tak, až vyjde plná hra v novembri/listopadu, budete môcť pokračovať tam, kde ste behom beta testu skončili. To je vskutku milé. Jediným obmedzením bety Fallout 76 tak bude len čas, po ktorý budú fungovať servery.

Break it Early Test Application (B.E.T.A.) bude dostupná iba pre hráčov, ktorí si hru predobjednajú.

Samotná beta sa má odohrávať v októbri/říjnu a hráči v nej budú môcť testovať všetko, od levelovania cez úlohy, cez vylepšovanie svojej postavy a základne, až po objavovanie chýb v rôznych kútoch mapy. Špeciálne preto bude odomknutá kompletne celá mapa, aby sa hráči mohli naozaj podieľať na zdokonaľovaní chystanej post-apokalyptickej RPG multiplayerovky. Samotný Fallout 76 vychádza 14. novembra na Xbox One, PC a PS4. Hra má potvrdené vylepšenia pre Xbox One X.

Bethesda zároveň oznámila, že pri launchi bude Fallout 76 dostupný výhradne cez službu Bethesda.net a nie cez Steam.

via GameRant

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *