Nickelodeon Kart Racers zamieri ešte tento rok na Xbox One a Nintendo Switch

Nickelodeon Kart Racers
Štúdio GameMill Entertainment oznámilo novú závodnú hru Nickelodeon Kart Racers pre Xbox One, Nintendo Switch aj PS4., ktorú si zahráme 23. októbra/října.

Háčikom je však to, že sa jedná o čisto multiplayerovú hru pre konzoly (PC verzia nie je v príprave) a tak si ju vychutnáte len s kamarátmi. Na výber bude ako lokálny Versus multiplayer až pre štyroch hráčov, tak co-op režim Battle Arena, v ktorom budete čeliť množstvu výzev. Pôjde o titul na spôsob Mario Kart, v ktorom si ale zahráme za obľúbené postavičky z produkcie Nickelodeonu. Bude ich 12 a nájdeme tu štvoricu ninja korytnačiek, SpongeBoba, Patricka a Sandy z obľúbeného seriálu z morského dna, Arnolda a Helgu zo seriálu Hey Arnold! a zo seriálu Rugrats zamieria do hry Angelica, Tommy a Reptar.

K dispozícii bude celkovo 24 rôznych závodných tratí, vrátane takých, ktoré sa inšpirujú známymi prostrediami Bikini Bottom, domom Tommyho Picklea, Arnoldovou školou alebo kanálmi pod New Yorkom. Závodením si hráči budú postupne odomykať rôzne power-upy a špeciálne útoky, ktoré bude možné použiť vo svoj prospech. A pretože Nickelodeonu vládne oranžový sliz, ak ho bude priveľa, závody motokár sa zmenia na závody skútrov.

Hra sa bude predávať za cenu 30 dolárov.

via Gematsu

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Pridaj komentár