Dark Souls Trilógia sa s nami navždy rozlúči s novou kolekciou

Dark Souls 3
Bandai Namco behom veľtrhu Gamescom oznámilo špeciálne prekvapenie pre fanúšikov From Software a ich super-ťažkej sekačky Dark Souls. Oznámilo totiž novú kolekciu, ktorá vyjde na Xbox už v októbri/říjnu.

Trilógia bude pozostávať z dvoch remastrov a jednej novej hry. Všetky tri budú zároveň v sebe obsahovať všetky doposiaľ vydané DLC a tak pôjde o najkompletnejšie vydanie, k akému sa hráči kedy dopracujú. Hneď na úvod obsahuje Dark Souls Remastered, ktoré vyšlo tento rok s podporou Xbox One X, Dark Souls II: Scholar of the First Sin a zavŕši to Dark Souls III: The Fire Fades Edition. K vydaniu trilógie dôjde 19. októbra/října za cenu atakujúcu 80 dolárov.

Zároveň je to spôsob, ako sa raz a navždy rozlúčiť s touto obľúbenou sériou. Na veľtrhu Gamescom to serveru VG247 pripomenul komunikačný manažér FromSoftware, Yasuhiro Kitao. Pre médium pripomenul dávnejší výrok autora série, Hidetaka Miyazaki, „séria Dark Souls je hotová“. V rozhovore tiež načrtol, že štúdio plánuje po vydaní Sekiro: Shadows Die Twice pracovať na rôznych ďalších hrách. Teoreticky sa naskytá aj možnosť vyvíjať nové Tenchu. FromSoftware získalo práva na túto značku v roku 2004 a posledný diel, Shadow Assassins, vydalo o 5 rokov neskôr.

Séria Dark Souls sa pred pár mesiacmi dočkala vydania exkluzívnej zberateľskej edície na japonský trh. Stála zhruba 400€.

Dark Souls Trilogy Collector's Box

via WindowsCentral; VG247

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár