Dan Houser: Príbeh v Red Dead Redemption 2 trvá 65 hodín

Red Dead Redemption 2
Dan Houser, jeden z bratov zakladateľov Rockstaru, v novom rozhovore odhalil čerstvé novinky zo sveta Red Dead Redemption 2. Potvrdil dokonca aj dĺžku trvania hry, ktorá má trvať 65 hodín.

Hra navyše prišla o 5 hodín obsahu, o ktorom Rockstar povedal, že jednoducho nepasoval do zvyšku hry. Hlavná postava hry, Arthur Morgan, mal riešiť dve lásky, ale nakoniec došlo k rozhodnutiu, že jedno z nich nebude fungovať. Výsledkom toho je, že došlo k odstráneniu niekoľkých mísií, ktoré “by nefungovali ani technicky, ani by neboli dostatočne svižné, respektíve boli zbytočné. “Odstránili sme misiu vo vlaku, kde ste museli bojovať proti lovcom odmien, pretože to bola najprv sranda, ale potom už nie,” povedal DanHouser, kreatívny viceprezident Rockstaru. Napriek odstráneným misiám by však podľa neho mala hra aj tak trvať 65 hodín, čo je na dnešnú dobu naozaj veľa. Okrem kampane však hra ponúka aj množstvo vedľajších aktivít, ako je rybolov.

Red Dead Redemption 2

via Vulture

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldy (GTA rulez) a závody, potom aj FPS-ká sú fajn. Nemám nič ani proti iným žánrom, len tie hry musia byť kvalitné. Plus ma bavia techológie. Môj gamertag: gallardoSVK

You may also like...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *