The Billion Dollar Game: Dokumentárny film o GTA V je už v príprave

Rockstar Games
Tajnostkárska spoločnosť, akou je Rockstar, iba málokedy zverejní niečo z pozadia. Ani dokumentárna dráma BBC s názvom The Gamechangers nezískala oficiálne povolenie a bola iba inšpirovaná skutočnosťou. Bude tomu tak aj v prípade filmu The Billion Dollar Game?

Má ísť o nový dokumentárny film, ktorý má popisovať všetky úspechy aj neúspechy a zlobu, ktorá súvisí s terajším fenoménom Grand Theft Auto V. Hra predala niekoľko desiatok miliónov kusov od vydania v roku 2013 a len za prvé tri dni zarobila 1 miliardu dolárov. Právom tak získala titul najpredávanejšej hry v histórii USA. Dokument by mal vychádzať z archívov, ako aj z nových rozhovorov, ktoré budú natočené exkluzívne pre účely dokumentu.

Produkciu má na starosti britský režisér Rob Ryan, ktorý spolupracuje s dvojicou producentov Salon Pictures, Annabel Widoger a Nickom Taussigom. Podľa serveru Screen Daily je už film v produkcii.

via Eurogamer

Jaromír Miko

Xboxer od roku 2008. Bavia ma hlavne open-worldové hry (odchovalo ma GTA), závodné hry a do môjho zoznamu naj musím pridať Sea of Thieves. Dôležité pre mňa je, aby hra bola kvalitná. Môj gamertag: gallardoSVK

Môže sa Vám ešte páčiť...

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *